Kolektīvi

Jauktais koris "Kandava"

Kandavā koristu balsis skan no 1889. gada un 2019. gadā jauktais koris “Kandava” atzīmēja pastāvēšanas 130 gadu jubileju. Šis Koris ir viens no vecākajiem koriem Kurzemē. Koris ik gadu piedalās kora skatēs ar labiem rezultātiem un startē Dziesmu svētkos. Diriģents Rūdolfs Bacāns, kormeistare Sandra Šteinberga, koncertmeistare Aija Linde.


Amatierteātris

Teātra mākslas kolektīvs dibināts 2011.gadā. Režisors Voldemārs Šoriņš.

Jauniešu deju kolektīvs “Imuliņa”

Jauniešu deju kolektīvs “Imuliņa” dibināts 2005. gadā. Vadītāja un kolektīva dibinātāja Andra Eimane. Deju kolektīvs ik gadu piedalās deju skatēs ar labiem rezultātiem un startē Dziesmu un Deju svētkos.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozolāji”

Deju kolektīvs “Ozolāji” dibināts 2013. gadā, kuru vadīja Gatis Frīdenbergs. Ar 2022. gada septembri deju kolektīvu vada Andra Eimane. Deju kolektīvs ik gadu piedalās deju skatēs ar labiem rezultātiem un startē Dziesmu un Deju svētkos.

Grupa “Miera Vējos”

Muzikālā apvienība Miera Vējos dibināta 2011.g.Kandavā. Grupas dibinātājs un vadītājs Jānis Tabūns. Grupas sastāvs: Jānis Tabūns- ģitāra, Ando Krūklis-taustiņi, Gundars Lintiņš – bungas. Sākumā kā pavadošā grupa Kandavas novada svētkiem ,konkursiem un pasākumiem. 2012.g.grupai pievienojās Madara Rutka-soliste un bass ģitāra, kā arī Oskars Kreilis- ģītāra. Grupa līdz ar to iegūst jaunu skanējumu. Grupa “Miera vējos” dodas izbraukumos pa Latviju un iepriecina savus mūzikas fanus ballēs, koncertos, kāzās utt.


2017.gada grupai iznāca pirmais CD “Kurzeme Mana”. CD prezentācijas koncerti notika Kandavā, Popē, Umurgā, Ugālē, Stendē un Balgalē.


Vokālais ģitāristu ansamblis

Ansamblis dibināts 2021.gadā, vadītājs Jānis Tabūns.