„KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ”

„KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ”

Vakar notika pašmāju šovs „KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ”, kuru jau otro gadu vadīja TV režisors Arvīds Babris. Bija pārpildīta Kandavas kultūras nama zāle un balkons, ka šķiet papildrinda sēdēja gandrīz uz skatuves un vēl daudzi skatītgribētāji palika aiz durvīm.
Šovā maskās dziedāja 10 kandavnieki, kuri veselu mēnesi cītīgi nāca uz kultūras namu, lai dziedātu un sagatavotu savu muzikālo priekšnesumu. Dziesmas bija visdažādākajos žanros, tādēļ droši varējām solīt, ka ikvienam skatītājam zālē būs interesanti. Katram dziesmu priekšnesumam klāt bija sagatavots arī deju šovs, par ko īpaši liels PALDIES jāsaka Kandavas jauniešu deju kolektīvam „Imuliņa”, Kandavas deju skolai un viņu vadītājai Andrai Eimanei, kā arī pārējiem deju skolas pedagogiem.
Vakara uzdevums bija atminēt kuri kandavnieki slēpjas zem maskām, lai vakara noslēgumā visus atklātu. Par minēšanu rūpējās 4 eksperti- Jānis Mazitāns- Kandavas un pagastu apvienības vadītājs, Kitija Švīgere- Kandavas amatniecības centra vadītāja, lieliskā Kandavas saimniece, Maija Zariņa- Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece, Latvijas Dzimtsarakstu nodaļu darbinieku asociācijas valdes sekretāre un ĪPAŠAIS viesis- eksperts bija populārais un tautā iemīļotais mūziķis, dziedātājs Intars Busulis.
Vakars bija ļoti interesants un krāsains- dziesmas, košie tērpi, deju šovs, ekspertu komentāri mijās ar smiekliem zālē un nepiespiestā atmosfēra ļāva atpūsties no pelēkās ikdienas. Pauzē skatītājiem bija iespēja nobalsot par savu simpātiju, apmeklēt kafejnīcu „Nāriņa” un galerijā „Vējspārns” skatīt LINDAS STRUJEVICAS izstādi „KRĀSOT BALTĀ”.
Noslēgumā kā liels pārsteigums un emocionāls brīdis bija Intara Busuļa dziesma pēc kuras tika atklāti dziedātāji, kuri visu vakaru slēpās aiz maskām. Visus pārsteidza, ka PILE DEIZIJA ir bērnudārza „Zīļuks” audzinātāja Linda Grunte, ĶEPU PATRUĻAS SUŅU DRAUGI- ČEIZS UN MARŠALS ir bērnības draugi un basketbolisti Riks Petkevičs un Roberts Rozentāls, SPOŽAIS DISKO LĀCIS ir Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece Inga Priede, DRAUGI- VINNIJS PŪKS UN TĪĢERĪTIS ir māsas un „Linda-1” veikalu vadītājas Gita Zariņa un Vineta Sniedziņa , LELLE ir mājsaimniece Eka Svarkovska, ROZĀ PANTĒRA ir šuvēja un stiliste Laura Treimane, SONIKS ir „Pūres”ievārījumu meistars Mārtiņš Raļkevičs, bet DUSMĪGAIS PUTNS ir Matkules kultūras nama vadītājs Jānis Leo Druviņš.
Un vēsture arī šogad atkārtojās- abas lielās balvas ieguva viens dziedātājs. SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS titulu un GRAND PRIX titulu ieguva SONIKS, jeb ievārījumu meistars, talantīgs Kandavas repotājs Mārtiņš Raļkevičs. Apsveicam! Tieši karaoke vakari Kandavā ļāva atklāt daudzus talantus, kuriem arī bija iespēja piedalīties šī gada šovā un viens no tiem bija Mārtiņš.
Man kā kultūras nama vadītājai un pasākuma organizatorei liels PALDIES jāsaka visiem, kuri jau otro gadu palīdzēja manu trako ideju pārvērst realitātē un mēs kopā to komandā izdarījām! Tas bija liels darbs, bet rezultāts ir tā vērts. ĪPAŠS paldies manai kolēģei Solvitai Jansonei, Paldies dziedātājiem, dejotājiem, deju skolotājiem, visiem lieliskajiem ekspertiem, vakara programmas vadītājam Arvīdam Babrim, paldies Kandavas kultūras nama un Kultūras centra radošajai un tehniskajai komandai, scenogrāfistam, gaismotājam Jurģim Muskam, balss ierakstu meistaram un skaņotājam Raivim Grantiņam, video reklāmu un video sižetu meistaram Ingusam Meļķim, Kaimiņmuižas vīna darītavai par dāvaniņām un visiem līdzjutējiem, skatītājiem par to ka apmeklējat mūsu pasākumus.
Uz tikšanos jau 1.aprīlī humoršovā „KANDAVA THE BEST” un prieks dzirdēt, ka daudzi jau tagad gaida nākamā gada masku šovu!
KANDAVA IR MAZĀ KULTŪRAS PILSĒTA!
Neliels foto ieskats no ģenerļmēģinājuma un aizkulisēm. Esiet pacietīgi- būs arī videoklipiņi!
Kandavas kultūras nama vadītāja- Kristīne Broka- Meļķe.

Dalies ar šo ziņu